відео
Майстер клас. Лев з CD.
Майстер клас. Лев з CD.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
допомогти малюкові розширити межі кругозору

Ранній розвиток або як допомогти дитині розширити межі кругозору, впевнено тупаючи до подальших відкриттів.

З народження малюка ми насолоджуємося його маленьким перемогам, яких поступово стає все більше і більше. Ось - малюк вперше посміхнувся ..... зміг утримати першу брязкальце ... підняв голову .... утримав її кілька секунд ... перекинувся ... Тисячі спогадів спливає, коли згадуєш перші місяці найдорожчого Чуда на Землі ...

І от маля починає все впевненіше і впевненіше тупотіти, осягаючи світ, який для нього починає все більше і більше відкриватися. Нам, батькам, треба допомогти, показуючи, ознайомлюючи і беручи активну участь в ранньому розвитку. Коли малюк народився, він осягає світ творячи його.

Коли малюк народився, він осягає світ творячи його.

Найважливіше, навіть, якщо колись і у вас ще купа не зроблених домашніх справ, просто дивитися на маленькі оченята, які через деякий час будуть вам посміхатися. Дитинка відчуває, що ви даруєте йому любов і підтримку. Він хоче все більше і більше шукати зоровий контакт з оточуючими.

Малюк завжди заворожено дивиться на близьких людей. Поступово він усвідомлює, що є мама та інші. До дев'яти місяців можливий страх перед розлукою з мамою. Дитина може відчувати тривогу чи переляк при вигляді незнайомих осіб. Чим раніше мама починає усвідомлювати потребу в ранньому розвитку, тим простіше у малюка відбувається налагодження контакту з іншими людьми і дітками. Раннє формування виборчих симпатій буде сприятливо впливати в майбутньому на вибір друзів і коло знайомих.

А ще дуже важливо бути поряд з малюком так, щоб нічого вас не відволікало. Якщо ви дивитеся телевізор або говорите по телефону - це вийде ситуація, коли мами немає, хоча вона є. Будьте щирі у спілкуванні з дитиною і в нього буде потреба спілкуватися з вами і далі з іншими людьми.

Після року дитині необхідні нові відкриття. Знову ж таки через брак часу або браку фантазії ми інколи не можемо запропонувати дитині те, що для його віку було б цікаво і корисно для раннього розвитку. Коли малюкові виповнюється рік починайте знайомити його з однолітками. Якщо у вас немає відповідного віку діток на майданчику подумайте про клуб раннього розвитку. У хороших клубах вікова різниця дітей відрізняться на 2 - 4 місяці. Дуже важливо в цьому віці, щоб дитина навчилася, що не всі тільки мені, а є ще й усім іншим. Поняття - ділитися (улюблені іграшки виняток), чекати і працювати по черзі легше прищепити з самого початку.

Здорово спостерігати, коли через місяць відвідування раннього розвитку майстерні знань, малюки беруть роздатковий матеріал і не забирають собі, а передають іншим друзям, коли вони допомагають один одному складати те, що попросить вчитель. Нехай ще важко і не дуже правильно виходить, але це перші кроки для роботи в команді.

Але не сподівайтеся, що в рік дітки відразу стануть приятелями. Вони, скоріше за все, зможуть грати поруч, але кожен у своєму світі. Іноді ці світи можуть перетинатися, але не варто наполягати на іграх одними загальними іграшками.

Ще школа раннього розвитку важлива тим, що дає можливість мамі і дитині зануритися в інший, відмінний від повсякденності світ. Інші правила, інший ритм, відмінний від звичного. Якщо ви вибрали вдалий клуб раннього розвитку, то дитина навіть у рік буде готовий йти вчитися і насолоджуватися хай і від маленьких поки перемог, але своїх особистих.

Якщо малюка починають оберігати і вирощують у «інкубаторських» умовах, де, окрім сім'ї дитина нічого не знає і спілкується найчастіше з мамою, то можна виратіть чоловічка, який надалі буде дуже важко сходитися з людьми і насолоджуватися самотністю тому що іншої радості йому не дано було осягнути.

2 роки

Для спілкування є не тільки клуби раннього розвитку, але і садочки. Віддаючи дитинку в садок у 2-а рочки поставтеся до цього дуже уважно. Дитина, яка пішла в дитячий сад, але ще не дуже добре говорив, може замкнутися ще більше. Далеко не всі дітки отримують правильні навички спілкування в дитячих садах.

Соромливого дитину можна навчити не боятися і соромитися в клубі раннього розвитку. Перед садком рекомендується походити туди хоча б кількох місяців.

3 роки

Коли малюкові виповнюється 3 рочки діти починають спілкуватися і заводити справжніх друзів. Бували випадки, коли, познайомившись у пісочниці в 3-и роки, дітки дружать протягом усього життя. У цьому віці дитина починає усвідомлювати і ділити однолітків на розумних, спритних, недотеп і ледачих. і т. д. Важливо проговорювати з малюком все позитивні дії, які він зробив. Хваліть його, але не перестарайтеся. Не варто говорити дитині, що він самий розумний чи найкрасивіший. У наслідку, повірив в це дитина, прийде до страшного розчарування. тому що в садку або в школі будуть і розумніші і красивіше. І ніхто вже не буде хвалити і говорити про Самого самого ....

У цьому віці клуб раннього розвитку допоможе визначити рівень знань та комунікативні якості вашої дитини. Розширити знання та удосконалити мову. В основному хто краще розмовляє і висловлює свої думки стає лідером. У клубах раннього розвитку допомагають і направляють мислення і мова в правильне русло.

На наших заняттях раннього розвитку дитина буде мати можливість розвиватися дуже гармонійно і динамічно. Ми пропонуємо на заняттях якомога більше шляхів отримання інформації. І ця інформація дуже різнобічна. Діти швидко звикають до темпу наших занять і їм дуже подобається повертатися до нас знову й знову.

А ще невеликий рада в ранньому розвитку Не квапите події. Немає жодного схожого дитини. Якщо ви бачите, що на заняттях раннього розвитку сусід по стільчику більш посидющий або вміє краще слухати або танцювати не варто турбуватися.

На розвиток малюка можуть впливати багато факторів. Принципи раннього розвитку однакові для всіх, а вік та швидкість засвоювання може бути абсолютно різним.

І так заохочуйте прагнення малюка до пізнання і експериментів. І не треба форсувати події. Нехай дитина залишиться в самому прекрасному дитинстві, в якому ми йому будемо просто допомагати розвиватися.


саморобки
Орігамі песик "Тузик".
Орігамі песик "Тузик".
фотоальбом
TopBaby Майстерня Знань