відео
Майстер клас. Овечка.
Майстер клас. Овечка.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
ранній розвиток

Ранній розвиток

Давайте знайдемо визначення поняттю ранній розвиток, навіщо і чому воно необхідне і чи варто забирати в дитини дитячі роки. Існує багато думок, суперечок і доказів. Давайте спробуємо розібратися.

Всі діти, як і дорослі, відрізняються. У вас не вийде знайти дві однакові особистості, двох дітей, які мислять і відчувають однаково. Кожна дитина розвивається у своєму темпі, своїми інтересами крок за кроком. І ми, дорослі, повинні розуміти, що кожній маленької особистості потрібен свій підхід. Тільки тоді дитина знайде себе в нашому складному світі.

Варто дитині приділяти хоча б трохи уваги, просто грати в ігри, розповідати йому про наш світ, читати йому книги, як він починає розвиватися, розумніти і дорослішати. Такому маленькому чоловічкові ставати цікаво дізнаватися щось нове.

І якщо не просто читати і рахувати, а давати дитині знання в грі, підштовхувати його, щоб він сам навчався, а не змушувати, то дитина починає рости ще швидше, інтенсивніше. Його пізнання відрізняються від пізнань однолітків. Він швидше запам'ятовує, вражає всіх своєю винахідливістю і творчими поривами. Це і лежить в такому ємному понятті - «ранній розвиток»

Це дозволить йому не тільки розвиватися швидше. Це збереже його психологічне спокій надалі, коли від нього дорослі вже будуть вимагати вчиться. І TopBaby допоможе прищепити любов до знань і спрагу вчитися. Це і називається «ранньому розвитком»

Багато сучасні автори (Доман, Сузукі, Лупан, Зайцев, Нікітіни, Тропп) наполягають, що це не раніше розвиток, а своєчасне. І те що традиційна педагогіка відстає від сучасних методик, що людський потенціал набагато вище, ніж вважають багато хто. Наука довела, що сучасна людина використовує свій мозок на 10%. І наше завдання дати можливість дітям пізнати наш світ глибше.

Офіційні педагогічні норми відстають від людського потенціалу. Офіційні методики починають вчити дітей, коли мозок дитини вже сформувався (близько 7 років) і, природно, йому складно запам'ятати нові поняття, навчиться читати і рахувати. Природно дітям без підготовки складно і часто непосильно впоратися зі шкільною програмою (яка вимагає від дитини все більше і більше).

TopBaby допомагає дітям інтенсивно розвивати інтелектуальні та творчі здібності в у ранньому віці. І, природно, ранній розвиток несумістен з традиційними способами навчання. Це щось зовсім інше. Ми даємо дітям розвиватися в грі.

Атмосфера на наших заняттях - це спеціально створена середовище, в якому малюк тягнеться до знань і щоразу заповнюється новими непередаваними відчуттями. Ми створюємо умови розвитку всіх органів почуттів. І дитина навчається не тільки користуватися ними в ранньому дитинстві, але й розвиває свою фантазію і інтелект. На наших заняттях діти грають з різними матеріалами, що дають тактильні, зорові, звукові і нюхові відчуття.

Ігри та завдання в ігровій формі на наших заняттях підібрані з урахуванням вікових груп виходячи з інтересів і можливостей кожної дитини. Це робить розвиток дитини найбільш ефективним.

Ранній розвиток - це активна позиція батьків по відношенню, до дитини з перших років життя. З моменту народження. Це безперервний і копітка праця. Постійна увага до дитини і направлення його життєвої енергії і творчого потенціалу в потрібне русло. І TopBaby допоможе вам на цьому нелегкому шляху.

Важлива складова «раннього розвитку» - взаєморозуміння. Ви повинні не нав'язувати шлях дитині, а прислухатися, намагатися побачити той напрямок, який ближче вашій дитині. Це дозволить йому розвинути ті здібності та якості, які йому найближче. Знайти надалі свій шлях у житті.

Не ставте мета виховати генія. Не женіться за результатом. Якщо дитині дати правильний старт він сам візьме знання і буде завжди любити навчання. Не демонструйте успіхи дитини іншим.

Наші заняття побудовані за принципом «від простого до складного» а потім і до дуже складного. Ми допомагаємо малюкам впорається із завданнями і поступово вони вбирають вміння і накопичують досвід. Ми намагаємося не перевантажувати маленького чоловічка, щоб не порушити психіку дитини. І ігрова форма занять дозволить вашому малюкові швидко влитися в процес навчання, а не відвернуться від нього.

На наших заняттях раннього розвитку дитина буде мати можливість розвиватися дуже гармонійно і динамічно. Ми пропонуємо на заняттях якомога більше шляхів отримання інформації. І ця інформація дуже різнобічна. Діти швидко звикають до темпу наших занять і їм дуже подобається повертатися до нас знову й знову.

У нас на заняттях раннього розвитку в TopBaby дитина навчається в першу чергу самостійно здобувати знання в процесі творчості. Подаруйте своїм дітям радість і радійте всьому, навіть маленьким, успіхам ваших малюків - це додасть упевненість діткам.


саморобки
Осінь
Осінь
фотоальбом
TopBaby Майстерня Знань