відео
Майстер клас. Овечка.
Майстер клас. Овечка.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
чим живемо

Трохи про творчість...

Малюк...Гра...Творчість... Три нерозривних поняття. Дуже часто в побуті і в скаженому ритмі повсякденного життя ми забуваємо про насущні потреби душі дитини. Більшість вважає за необхідне казковий етап дошкільного дитинства замінити на навчальні заняття, завантажуючи незміцнілий мозок і психіку малюка підготовкою до школи як можна раніше. Підсумки такого навчання можуть стати драматичними для дитини чи для батьків.

У дошкільному періоді малюк може втратити свою власну пізнавальну активність, може стати пасивним, позбавленим креативності «учнем» в руках дорослих «фахівців».

Адже допитливість і свобода у творчих дослідженнях - це природна для дитини якість, допомагає не втратити інтерес до сприйняття навколишнього світу. Ми допомагаємо небайдужим батькам зберегти і розвинути Творчі здібності у дитини! Ми показуємо, що з усього, що нас оточує, можна створити ексклюзивні шедеври, якими будуть пишатися всі члени Вашої сім'ї.

Трохи про навчання...

Цілком реально поєднати задоволення, гру і навчання! Це головна умова для гармонійного розвитку малюка, в іншому випадку навчання може бути не ефективним.

Домінуюча функція маленької дитини - це пам'ять. А запам'ятовується все, що цікаво і подано з продуманими сюрпризами і відкриттями. Навіть дитина, яка довго впирається, насолоджується уроками, не підозрюючи, що його вчать читати і рахувати.

Трохи про гру...

Замінювати гру серйозним навчальним процесом недоцільно, іноді шкідливо для розвитку дитини. Дивну наполегливість і терпіння може проявити малюк, захоплений грою.

Нові враження - це основна потреба діяльності дитини. TopBaby знаходиться в постійному пошуку і розробках нових ігрових технологій, що задовольняють потребам дітей у навчанні та освоєнні навколишнього середовища і соціальних відносин.

Трохи про готовність до школи...

Дитина може бути готовою до систематичного шкільного навчання у результаті повноцінного проживання дошкільного дитинства. У малюка з'являється потреба займатися і пізнавати.Дитячий клуб гармонійного розвитку TopBaby готовий допомогти Вам і Вашій дитині повноцінно і з задоволенням прожити ці роки!

саморобки
Їжачки з пластиліну та шишок.
Їжачки з пластиліну та шишок.
фотоальбом
Танець з хусточками.