відео
Майстер клас. Кролик.
Майстер клас. Кролик.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
дитячі свята

УРА !!!!! У вашого найулюбленішого створення скоро день народження !!!

1 рік, 2 рочки або 3? Кожному з батьків хочеться влаштувати незабутнє свято, незвичайне і запам'ятовується день народження.

Організувати день народження можна де завгодно: вдома, в парках, в кафе, в розважальних центрах ... А чому б вам не спробувати відсвяткувати День Народження в «Майстерні знань» Top Baby?!

Зараз багато практикують святкування днів народжень у центрах раннього розвитку. Навіть самий маленький малюк може відчути себе значущим в таких закладах. Плюси святкування дня народження в центрах раннього розвитку в тому, що персонал знає, як вести себе з крихтами і вміє утримувати увагу малюків на всьому протязі програми. А мами будуть дивуватися, як ваш карапуз буде справлятися з різними завданнями і вікторинами, які на перший погляд здаються складними.

У центрах раннього розвитку, де працюють з дітками від 10 місяців, не налякають ні іменинника, ні його компанію недосвідченими аніматорами. Найчастіше батьки замовляють аніматорів (Пірати, клоуни і т. д.) і виходить, що майже всі малюки сидять весь час або на руки у мам або плачуть. Добре, якщо малюк поплакав і забув, що відбувається. А бувають випадки, коли клоунів чи дідів Морозів продовжують боятися кілька років.

Для малюків, яким виповнюється рік або два в центрі раннього розвитку можна зробити чудове свято і без ошатних страшностей. Досвідчені педагоги зможуть зробити свято без переодягання. Свято для малюків, в якому задіяні оживаючі іграшки, ляльковий театр і батьки доставляє для малюків багато радості і веселощів.

День народження - це найбажаніший свято. Як тільки він закінчується, малюки його чекають знову.

Ось декілька порад для святкування дня народження маленьких іменинників у дитячих центрах раннього розвитку.

  1. Вечірка для дітей не повинна тривати довше двох годин. (Включаючи перевдягання).
  2. Попередьте гостей, що з однією дитиною краще приходити одному з батьків або по 2-а. Не варто наводити бабусь, дідусів і ще купу родичів.
  3. Якщо дівчатка хочуть бути принцесами в шикарних, пишних сукнях, не забудьте взяти зручний одяг з собою. Перші пів години нехай королеви побудуть королевами, а потім, коли будуть запропоновані рухливі ігри з повзання та стрибками, краще замінити наряди на більш зручні.
    Часто маленькі принцеси починають вередувати, коли їм заважають довгі спідниці подорожувати в трубі або проскочити на м'ячику.
  4. Теж стосується і маленьких чоловіків. Стильні костюми трійки на малюкам, яким рік чи два виглядають надзвичайно. Але не забувайте, що малюк не зможе отримати задоволення і свободу рухів в незручному костюм.
  5. На забудьте про невеликі подарунки для гостей. Батьки іменинника можуть принести їх самі або замовити у організаторів.
  6. Дітки, набігавшись обов'язково захочуть пити. Уточніть у батьків запрошених дітей заздалегідь які соки можна пити. У дітей можуть бути алергії на деякі напої та їжу.

Щоб організувати День Народження для малюка в теплій атмосфері й максимально цікаво звертайтеся до клубу раннього розвитку «Майстерня знань» Top Baby. Ми допоможемо влаштувати Вашій дитині справжнє свято!


саморобки
Снігоприбиральна машина з картонних труб
Снігоприбиральна машина з картонних труб
фотоальбом
TopBaby Майстерня Знань