відео
Майстер клас. Трафарет.
Майстер клас. Трафарет.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
2 - 3 роки (для дітей і батьків)

Тривалість заняття - 60 хв. Може бути 2-а рази на тиждень або 3-и рази на тиждень.

Ці заняття для самих маленьких відвідувачів нашої майстерні знань та їх батьків.

Наші заняття

Сприяють
розвитку елементарної музичної грамоти (знайомство з музичними інструментами, голосові ігри, інструментальні імпровізації і розвиток почуття ритму та ін).

Допомагають
вивчати різні властивості матеріалів через тактильні відчуття та ін.

Розвивають
творчий потенціал дитини, знайомлять її з різними матеріалами: Пальчикові фарби, акварель, гуаш, тісто, пластилін, глина, воскові крейди, природні матеріали та ін

Надають
кожній дитині свій окремий роздатковий матеріал.

Навчають
читанню, математиці, логіці.

Розширюють
комунікативний досвід дитини з однолітками і дорослими.

Включають
можливість дорослим збагатити свої відносини з дитиною і придбати нові знання та навички у спільних іграх з малюком. Ігри в парах дитина + батько й дитина + дитина, участь у казко- терапії, пальчикові ігри та мовна гімнастика перед дзеркалом.
Так само в наші заняття входять такі програми

«Раз піщинка...два піщинка»
терапевтичні ігри з піском. На малят, та й на дорослих пісок діє, як магніт. Руки самі починають щось будувати, пересипати і просівати пісок. Малюк починає творити щось своє, особисте, а, якщо ще й іграшки додати, тоді дитина в маленькому ящичку може створити свій фантастичний і унікальний світ. Це посилює бажання експериментувати, розвиває тактильну чутливість, розвиває сприйняття, увагу, мислення, мовлення та знімає емоційну напругу.
«Каляки-маляки»
це Арт-Терапія - експериментально-творча діяльність з різними інтерпретаціями (робота по колу, «в сліпу», повернення в дообразотворчий період життя) в процесі вивільняється психологічна енергія і з'являється позитивний душевний настрій.
«Світ через об'єктив»
унікальна можливість дати дитині (з 4 років) побачити світ через об'єктив фотоапарата. Заняття фотографією дають діткам вміння помічати важливі і цікаві деталі, спостережливість, навички поводження з технікою. На заняттях дітки будуть працювати зі справжніми фотоапаратами, а отримані результати можна буде побачити і забрати (на диску) на пам'ять. З кращих фотографій, зроблених нашими дітками, буде складатися експозиція.


саморобки
Сніговики з солоного тіста.
Сніговики з солоного тіста.
фотоальбом
TopBaby Майстерня Знань