відео
Майстер клас. Виріб з гіпсу.
Майстер клас. Виріб з гіпсу.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
ранній розвиток

Ранній розвиток

Давайте знайдемо визначення поняттю ранній розвиток, навіщо і чому воно необхідне і чи варто забирати в дитини дитячі роки. Існує багато думок, суперечок і доказів. Давайте спробуємо розібратися.

Всі діти, як і дорослі, відрізняються. У вас не вийде знайти дві однакові особистості, двох дітей, які мислять і відчувають однаково. Кожна дитина розвивається у своєму темпі, своїми інтересами крок за кроком. І ми, дорослі, повинні розуміти, що кожній маленької особистості потрібен свій підхід. Тільки тоді дитина знайде себе в нашому складному світі.

Варто дитині приділяти хоча б трохи уваги, просто грати в ігри, розповідати йому про наш світ, читати йому книги, як він починає розвиватися, розумніти і дорослішати. Такому маленькому чоловічкові ставати цікаво дізнаватися щось нове.

І якщо не просто читати і рахувати, а давати дитині знання в грі, підштовхувати його, щоб він сам навчався, а не змушувати, то дитина починає рости ще швидше, інтенсивніше. Його пізнання відрізняються від пізнань однолітків. Він швидше запам'ятовує, вражає всіх своєю винахідливістю і творчими поривами. Це і лежить в такому ємному понятті - «ранній розвиток»

Це дозволить йому не тільки розвиватися швидше. Це збереже його психологічне спокій надалі, коли від нього дорослі вже будуть вимагати вчиться. І TopBaby допоможе прищепити любов до знань і спрагу вчитися. Це і називається «ранньому розвитком»

Багато сучасні автори (Доман, Сузукі, Лупан, Зайцев, Нікітіни, Тропп) наполягають, що це не раніше розвиток, а своєчасне. І те що традиційна педагогіка відстає від сучасних методик, що людський потенціал набагато вище, ніж вважають багато хто. Наука довела, що сучасна людина використовує свій мозок на 10%. І наше завдання дати можливість дітям пізнати наш світ глибше.

Офіційні педагогічні норми відстають від людського потенціалу. Офіційні методики починають вчити дітей, коли мозок дитини вже сформувався (близько 7 років) і, природно, йому складно запам'ятати нові поняття, навчиться читати і рахувати. Природно дітям без підготовки складно і часто непосильно впоратися зі шкільною програмою (яка вимагає від дитини все більше і більше).

TopBaby допомагає дітям інтенсивно розвивати інтелектуальні та творчі здібності в у ранньому віці. І, природно, ранній розвиток несумістен з традиційними способами навчання. Це щось зовсім інше. Ми даємо дітям розвиватися в грі.

Атмосфера на наших заняттях - це спеціально створена середовище, в якому малюк тягнеться до знань і щоразу заповнюється новими непередаваними відчуттями. Ми створюємо умови розвитку всіх органів почуттів. І дитина навчається не тільки користуватися ними в ранньому дитинстві, але й розвиває свою фантазію і інтелект. На наших заняттях діти грають з різними матеріалами, що дають тактильні, зорові, звукові і нюхові відчуття.

Ігри та завдання в ігровій формі на наших заняттях підібрані з урахуванням вікових груп виходячи з інтересів і можливостей кожної дитини. Це робить розвиток дитини найбільш ефективним.

Ранній розвиток - це активна позиція батьків по відношенню, до дитини з перших років життя. З моменту народження. Це безперервний і копітка праця. Постійна увага до дитини і направлення його життєвої енергії і творчого потенціалу в потрібне русло. І TopBaby допоможе вам на цьому нелегкому шляху.

Важлива складова «раннього розвитку» - взаєморозуміння. Ви повинні не нав'язувати шлях дитині, а прислухатися, намагатися побачити той напрямок, який ближче вашій дитині. Це дозволить йому розвинути ті здібності та якості, які йому найближче. Знайти надалі свій шлях у житті.

Не ставте мета виховати генія. Не женіться за результатом. Якщо дитині дати правильний старт він сам візьме знання і буде завжди любити навчання. Не демонструйте успіхи дитини іншим.

Наші заняття побудовані за принципом «від простого до складного» а потім і до дуже складного. Ми допомагаємо малюкам впорається із завданнями і поступово вони вбирають вміння і накопичують досвід. Ми намагаємося не перевантажувати маленького чоловічка, щоб не порушити психіку дитини. І ігрова форма занять дозволить вашому малюкові швидко влитися в процес навчання, а не відвернуться від нього.

На наших заняттях раннього розвитку дитина буде мати можливість розвиватися дуже гармонійно і динамічно. Ми пропонуємо на заняттях якомога більше шляхів отримання інформації. І ця інформація дуже різнобічна. Діти швидко звикають до темпу наших занять і їм дуже подобається повертатися до нас знову й знову.

У нас на заняттях раннього розвитку в TopBaby дитина навчається в першу чергу самостійно здобувати знання в процесі творчості. Подаруйте своїм дітям радість і радійте всьому, навіть маленьким, успіхам ваших малюків - це додасть упевненість діткам.


саморобки
Фура.
Фура.
фотоальбом
TopBaby Майстерня Знань