відео
Майстер клас. Овечка.
Майстер клас. Овечка.
Розробка
Олексій Мітряєв
наші друзі
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Федерація Айкідо Йошинкан Україні
Промінчик
дитячі свята

УРА !!!!! У вашого найулюбленішого створення скоро день народження !!!

1 рік, 2 рочки або 3? Кожному з батьків хочеться влаштувати незабутнє свято, незвичайне і запам'ятовується день народження.

Організувати день народження можна де завгодно: вдома, в парках, в кафе, в розважальних центрах ... А чому б вам не спробувати відсвяткувати День Народження в «Майстерні знань» Top Baby?!

Зараз багато практикують святкування днів народжень у центрах раннього розвитку. Навіть самий маленький малюк може відчути себе значущим в таких закладах. Плюси святкування дня народження в центрах раннього розвитку в тому, що персонал знає, як вести себе з крихтами і вміє утримувати увагу малюків на всьому протязі програми. А мами будуть дивуватися, як ваш карапуз буде справлятися з різними завданнями і вікторинами, які на перший погляд здаються складними.

У центрах раннього розвитку, де працюють з дітками від 10 місяців, не налякають ні іменинника, ні його компанію недосвідченими аніматорами. Найчастіше батьки замовляють аніматорів (Пірати, клоуни і т. д.) і виходить, що майже всі малюки сидять весь час або на руки у мам або плачуть. Добре, якщо малюк поплакав і забув, що відбувається. А бувають випадки, коли клоунів чи дідів Морозів продовжують боятися кілька років.

Для малюків, яким виповнюється рік або два в центрі раннього розвитку можна зробити чудове свято і без ошатних страшностей. Досвідчені педагоги зможуть зробити свято без переодягання. Свято для малюків, в якому задіяні оживаючі іграшки, ляльковий театр і батьки доставляє для малюків багато радості і веселощів.

День народження - це найбажаніший свято. Як тільки він закінчується, малюки його чекають знову.

Ось декілька порад для святкування дня народження маленьких іменинників у дитячих центрах раннього розвитку.

  1. Вечірка для дітей не повинна тривати довше двох годин. (Включаючи перевдягання).
  2. Попередьте гостей, що з однією дитиною краще приходити одному з батьків або по 2-а. Не варто наводити бабусь, дідусів і ще купу родичів.
  3. Якщо дівчатка хочуть бути принцесами в шикарних, пишних сукнях, не забудьте взяти зручний одяг з собою. Перші пів години нехай королеви побудуть королевами, а потім, коли будуть запропоновані рухливі ігри з повзання та стрибками, краще замінити наряди на більш зручні.
    Часто маленькі принцеси починають вередувати, коли їм заважають довгі спідниці подорожувати в трубі або проскочити на м'ячику.
  4. Теж стосується і маленьких чоловіків. Стильні костюми трійки на малюкам, яким рік чи два виглядають надзвичайно. Але не забувайте, що малюк не зможе отримати задоволення і свободу рухів в незручному костюм.
  5. На забудьте про невеликі подарунки для гостей. Батьки іменинника можуть принести їх самі або замовити у організаторів.
  6. Дітки, набігавшись обов'язково захочуть пити. Уточніть у батьків запрошених дітей заздалегідь які соки можна пити. У дітей можуть бути алергії на деякі напої та їжу.

Щоб організувати День Народження для малюка в теплій атмосфері й максимально цікаво звертайтеся до клубу раннього розвитку «Майстерня знань» Top Baby. Ми допоможемо влаштувати Вашій дитині справжнє свято!


саморобки
Ялинка на кришці від сметани.
Ялинка на кришці від сметани.
фотоальбом
TopBaby Майстерня Знань